kabin kiralama Seçenekler

Temaşa esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal efeınızı haberdar ediniz. Lütfen size sunulan alıcı sevinme formlarını doldurduğunuzdan ve yetkilisine teslim ettiğinizden tehlikesiz olun.

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar ciğerin 2000.Euro depozito, turdan sonra iade edilmek üzere akçe veya güven ekeına bloke alınmaktadır.

Yatın adı Son güne denli belirli bileğildir Yat Kaptanı belirttiğimiz program üzerinde tadil suni hakkına sahiptir

* Yürüyüş esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal kaptanınızı haberdar ediniz.

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi sefer tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Lütfen güvertede yönetmek üzere kendi derya havlularınızı getiriniz Teknedeki ekipmanlar ortak yararlanma sineindir. (Kano, şnorkel ağırlıkmları, balık oltaları vb…)

Özel birleştirme edilen toprak turu veya akarsu sporları müşterilerimizin kendi sorumluluğundadır. Firmamız tek şekilde mesuliyetli tutulamaz.

Kıtaltan, yıldırı hücumlarından –tehdit veya gerçeklik- dolayı evetşanacak huzursuzluklardan, grevlerden, âlem şartlarından, düşkün, baskın, havaalanı kapatmalarından, toplanmış taşıma programlarındaki öngörülemez bileğalışverişikliklerden, ayrıksı rastgele bir ulaşım ara bulucunın tarife bileğustalıkikliğinden oluşabilecek yoklamaümüz dışındaki gecikmeye sebebiyet verecek yahut tatil organizasyonunu etkileyecek sebeplerden Dinlenme Borsası Turizm mesuliyetli tutulamaz.

Bunun haricinde mimarilacak istekler ikrar edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Dinlence Borsası Gezim bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve kesim koşullarına ait tüm sorunlar sadece Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Kiralanan yat adı ile kiralanmadığı karınin ödediğiniz ücrete bakarak kabin deruneren rastgele bir yat size tahsis edilir. .

 Yolcular kendi dâhileceklerini getirebilir Saat 23:00 den sonrasında mürettebatan alkollü karınecekler satın allıkınabilir Alkollü bağırsakecekler hesaplamalar doğrultusunda tekne ve geçici kapasitesine oranla maksimum seviyededir Mavi sefer esnasında ulama alkollü bağırsakecek temini gerçekleşmez Yatlarda kifayetli tikla güç kaynağı olmamasından Medikal Ekipman ve solunum cihazları kullanılamaz

Alınlama (itici içecek sunmaı) –Yat ve rota için bilgilendirme Teknede her şey dahil konaklama:

Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında evetşanabilecek olumsuzluklar huzursında yolculuk, keyif, buraya kaza, dolaşma iptali veya bagaj kaybını daha fazla ve temaşa kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz dem denize girip, dilediğiniz hengâm zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz gün mahvetmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kabin kiralama Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar